Statikus mérnök

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A híd és szerkezettervezésben, valamint út- és közlekedéstervezésben meghatározó, 24 éves múltra visszatekintő SPECIÁLTERV Kft.-nél most lehetőség nyílt arra, hogy csatlakozz bővülő csapatunkhoz statikus tervező pozícióban. Az új munkatárs feladata hidak és szerkezetek tervezése minden lehetséges tervszinten.

Elvárások

  • AutoCAD és/vagy AXIS felhasználói szintű ismerete;

  • széleskörű átlátó képesség, munkavégzés csapatban;

  • igényesség (szakmai fejlődésre, és a kiadott dokumentumok minőségére).

Külön öröm, ha az alábbiaknak is megfelelsz

  • további végeselemes és 3D-s modellező szoftver ismerete;

  • tervezői jogosultság megléte;

  • Revit, Tekla és egyéb BIM szoftverek ismerete;

  • angol/német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • a tervezői szektorban kiemelkedő alapjövedelem, az egyéni és csapatteljesítményt maximálisan elismerő prémiumrendszer;

  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok;

  • magas színvonalú munkák, szakmai kihívások;

  • kreatív és innovatív munkakörnyezet.

Amennyiben karrierutad összeegyeztethető az általunk kínált lehetőségekkel, saját munkádra igényes vagy, illetve nyitott vagy arra, hogy kölcsönösen megismerjük egymást, kérünk tájékozódj honlapunkon, majd ne habozz felvenni velünk a kapcsolatot. Fényképes önéletrajzodat a specialterv@specialterv.hu e-mail címre küldheted.