hídtervező

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

A híd és szerkezettervezésben, valamint út- és közlekedéstervezésben meghatározó, 24 éves múltra visszatekintő SPECIÁLTERV Kft.-nél most lehetőség nyílt arra, hogy csatlakozz bővülő csapatunkhoz hídtervező pozícióban. Az új munkatárs feladata hidak és szerkezetek tervezése minden lehetséges tervszinten.

Elvárások

  • AutoCAD és/vagy AXIS felhasználói szintű ismerete;

  • széleskörű átlátó képesség;

  • igényesség (szakmai fejlődésre, és a kiadott tervek minőségére).

Külön öröm, ha az alábbiaknak is megfelelsz

  • további végeselemes és 3D-s modellező szoftver ismerete;

  • tervezői jogosultság megléte;

  • Revit, Tekla és egyéb BIM szoftverek ismerete;

  • angol/német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • a tervezői szektorban kiemelkedő alapjövedelem, az egyéni és csapatteljesítményt maximálisan elismerő prémiumrendszer;

  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos feladatok;

  • magas színvonalú munkák, szakmai kihívások;

  • kreatív és innovatív munkakörnyezet.

Amennyiben karrierutad összeegyeztethető az általunk kínált lehetőségekkel, saját munkádra igényes vagy, illetve nyitott vagy arra, hogy kölcsönösen megismerjük egymást, ne habozz felvenni velünk a kapcsolatot. Fényképes önéletrajzodat a specialterv@specialterv.hu e-mail címre küldheted.